המקום לכל השאלות והתשובות שלכם!

אנא קיראו בעיון רב את התשובות לשאלות. תוכלו תמיד לשאול ולהתעניין במידע נוסף דרך עמוד צור קשר. 

מהי תחרות הרחפנים של מונא?

תחרות הרחפנים של מונא הינה תוכנית לימודים בלתי פורמלית המאושרת על ידי משרד חינוך. במסגרת התכנית קבוצות מכל הארץ יכולות להשתתף ולהתמודד עם אתגרי בנייה, הטסה ותכנות של רחפנים. שיא התכנית בתחרות ארצית..

01

האם נדרש ידע מוקדם ברחפנים?

להשתתפות בתוכנית זו לא נדרש ידע מוקדם ברחפנים. אנחנו מקנים את כל הידע והמידע הנדרש לעמידה בכל תנאי התחרות. בהחלט נדרשים הרצון ללמוד, ההתלהבות ויכולת העמידה במשימות ואתגרים!

02

כיצד מתחילים?

על מנת להבטיח את מיקומכם בתכנית הרחפנים יש לבצע הרשמה מוקדמת. באתר תוכלו למצוא טופס הרשמה וכן מסמך הרשמה המכיל את פרטי הרישום הראשוניים.

 

03

לאילו כיתות מיועדת התוכנית?

התוכנית מיועדת בעיקר לתלמידי כיתות י'. בדרך כלל תלמידי כיתות יא'-יב' משמשים כמנטורים לקבוצות ויכולים לכתוב את עבודת הגמר שלהם בנושא.

 

04

עלויות התוכנית ושעות פעילות

אנו ממליצים על פעילות שבועית אחת למשך 3 שלוש שעות, ובסך הכל כ-20 מפגשים עד התחרות. כמובן שלפני מועד התחרות ניתן להתאמן ולהקדיש יותר זמן. עלויות התוכנית מפורטים בקול הקורא הניתן להורדה באתר זה.

 

05

מהן השתלמויות המורים בנושא?

ישנן שתי השלתמויות מורים אשר נבנו במיוחד למורים המשתתפים בתוכנית זו ונועדו לתת להם את הכלים כדי לקדם את קבוצתם לאורך התוכנית. ההשתלמות הראשונה עוסקת בתהליך חניכת קבוצה המשתתפת בתוכנית הרחפנים, בדגש על הפעילויות והנחיה, ואילו ההשתלמות השנייה עוסקת בהדרכת הטסה בפועל.

 

06